PŘIPRAVUJEME VYDÁNÍ NOVÝCH METODICKÝCH LISTŮ

Pro paní učitelky a pány učitele připravujeme také Metodické listy. Věříme, že tyto Metodické listy pomohou při hledání cest a forem, jak děti s problematikou kybernetické bezpečnosti seznamovat. Na našich webových stránkách jsou již tři metodické listy v elektronické podobě k dispozici. Aktuálně intenzivně pracujeme na dalších sedmi metodických listech.

PODPOŘTE VYDÁNÍ METODICKÝCH LISTŮ

Na platformě DONIO jsme zahájili crowdfundingový projekt na podporu vydání všech metodických listů. Doufáme, že je budeme moci vydat i v tištěné podobě.

Podpořte náš crowdfundingový projekt. Děkujeme!

https://www.donio.cz/kyberpohadky-metodicke-listy

Na co konkrétně budou peníze z tohoto projektu použity?

Vlastní přípravu pro tisk a výrobu metodických listů bude zabezpečovat profesionální studio (nakladatelství). Mezi nejdražší položky patří i samotný tisk. Věříme, že i díky Tobě se podaří metodické listy vyrobit na kvalitním papíře a v kvalitním provedení, aby dlouho vydržely.

Když vybereme polovinu cílové částky, zaplatíme našim metodikům za skvěle odvedenou práci. Když vybereme cílovou částku, zaplatíme grafikům za grafickou úpravu metodických listů. Pokud vybereme více vydáme metodické listy i v tištěné podobě a poskytneme je našim partnerským mateřským školám.

Předem děkujeme za podporu.